To pravé na zimní sporty - Devold Duo Active 2

To pravé na zimní sporty – Devold Duo Active

Chvíli čekáš ve frontě na vlek nebo sedačku, necháš se vyvézt na kopec a pak z kopce dolů. Nebo kopec na pásech rovnou vydupeš. Tak se to opakuje celý den. Chvilku stojíš, chvilku makáš. Základem úspěšně stráveného dne na lyžích je kvalitní funkční prádlo, které spolehlivě funguje při všech pohybech a aktivitách. Bavlna či syntetické materiály si s takovým střídáním neumí poradit.

Avšak prádlo z jemné merino vlny má jedinečné termoregulační vlastnosti a celodenní lyžování v něm bude pohodlné.

To pravé na zimní sporty - Devold Duo Active 3To pravé na zimní sporty - Devold Duo Active 4

Co umí Duo Active?

Jeho jedinečná konstrukce spojuje funkční vlákno rychle odvádějící vlhkost od těla a vrstvu z merino vlny, která tě udrží v teple, i když se zapotíš. Díky prodlouženému zadnímu dílu a prodlouženým nápletům rukávů si zimu nepustíš k tělu. Merino přirozeně odolává pachům, takže tričko můžeš nosit několik dní během pobytu na horách. Stejně dobře ti pomůže strávit den na běžkách, skialpech a v létě třeba na treku v Alpách.

Spolu s tričkem tvoří skvělou dvojici dlouhé kalhoty, které tě udrží díky termoregulačním vlastnostem vlny Merino v teple po celý den.

  • Celou řadu Devold Duo Active naleznete -> zde.

To pravé na zimní sporty - Devold Duo Active 5To pravé na zimní sporty - Devold Duo Active 6 To pravé na zimní sporty - Devold Duo Active 7To pravé na zimní sporty - Devold Duo Active 8