Triatlon jak má být? Peak2Beer! 2

Triatlon jak má být? Peak2Beer!

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

PEAK 2 BEAR triatlon

Již tuto sobotu 10. března se na Benecku, v Krkonoších, uskuteční 4. ročník horského triatlonu Peak2Beer. Originální kombinace disciplín – sjezd na lyžích, běh a horské kolo – slibuje nevšední zážitek a zajímavou podívanou. Start je u rozhledny na Žalém (1.018 m n. m.) a cíl o 600 výškových metrů níže v Dolních Štěpanicích. Nejrychlejší závodníci celou trasu zvládnou za zhruba 20 min.

Veškeré informace včetně možnosti přihlášení naleznete na webu www.peak2beer.cz, závod je určen pro širokou veřejnost, nikoliv pouze pro výkonnostní sportovce. Můžete se těšit na parádní atmosféru a zajímavé ceny nejen od značek Kari Traa a Devold, partnerů závodu.

[/vc_column_text][vc_column_text]

Fotografie z minulého ročníku

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/3″][vc_single_image image=“259743″ img_size=“large“ alignment=“center“ style=“vc_box_outline“][vc_single_image image=“259745″ img_size=“large“ alignment=“center“ style=“vc_box_outline“][/vc_column][vc_column width=“1/3″][vc_single_image image=“259746″ img_size=“large“ alignment=“center“ style=“vc_box_outline“][vc_single_image image=“259744″ img_size=“large“ alignment=“center“ style=“vc_box_outline“][/vc_column][vc_column width=“1/3″][vc_single_image image=“259747″ img_size=“large“ alignment=“center“ style=“vc_box_outline“][vc_single_image image=“259748″ img_size=“large“ alignment=“center“ style=“vc_box_outline“][/vc_column][/vc_row]