Devold NEJNÁROČNĚJŠÍ OUTDOORÁŘI OBLÉKAJÍ DEVOLD HIKING 1

NEJNÁROČNĚJŠÍ OUTDOORÁŘI OBLÉKAJÍ DEVOLD HIKING

Devold HIKING – nenucený styl i funkčnost v jednom kousku!

Už určitě nedočkavě vyhlížíte nové modely značky Devold of Norway, špičkového výrobce vlněného oblečení.devold-160614-0466

Pro letošní zimu značka přináší hned několik novinek a jednou z nich je řada Hiking, která potěší nejen milovníky outdooru.

Rozhodně zapomeňte na to, že budete vypadat nudně, nové modely hýří pestrými barvami. Představují velmi lehké oděvy, které vynikají izolačními schopnostmi a aktivně se podílí na termoregulaci vašeho těla. Díky přiléhavému střihu dokonale splyne s pokožkou, absorbují a odvádí vlhkost od těla. Pohodlné nošení batohu na zádech zajišťuje panelová konstrukce.

Ať se rozhodnete pro triko s kulatým výstřihem pro snadné vrstvení, pro stojáček, aby Vám chránil krk, pro dlouhé kalhoty, či boxery, řada Hiking Vás zahřeje a nezklame za žádných okolností.

Všechny modely jsou dostupné v dámské a pánské variantě.

Nezapomeňte na hřejivé doplňky, které prodlouží a zpříjemní váš pobyt venku. Vybírat můžete z široké škály čepic a nákrčníků.

Devold Hiking je předurčen pro všechny outdoorové aktivity, s blížící se zimou ho budete zbožňovat při všech zimních sportech.

Materiál: 100 % merino vlna
Gramáž: 190 g / m2
Velikosti:
Dámské: XS – XL
Pánské: S – XXL